NsBO - žádná soutěž, nýbrž Nudící se Brněnští Občané!

2. července 2010 v 10:46 | Dulcecita

↑ Tady můžete zřít, jak zvláštní vkus na hudbu mám - poslouchám vážně všechno. (Mimochodem, nalezeno u *Emmgirl*

Co mají všichni proti zpěvákům typu Justin Bieber, Cody Simpson, Michael Greyson Chance apod.? Jsou to jen lidi. Lidi s velkým talentem. Závidíte? Je jedno, jestli zpívají jako holky/gayové/koaly/whatever. Taháte je i do záležitostí, které se jich vůbec netýkají. Už je to jako na Novinky.cz s politikou. Článek se týká genetických vad a v komentářích se řeší, jestli by ČSSD šla do koalice s mimozemšťany. Get a life, guys. Ani nevím, proč to řeším. Už jsem jako ti hateři.
Potřebuju se nějak zabavit
Každý, kdo bydlí v Brně a nudí se - dejte vědět. Uspořádáme sraz NsBO (Nudících se Brněnských Občanů).
Otec je v nemocici, od středy. Měl infarkt. To je tak, když někdo ustavičně nemůže dýchat, píchá ho v žebrech, nemůže se skoro hýbat a spát a odmítá jít k doktorovi. Kdyby přišel o dva dny později, už by nemusel být mezi živými. Musí držet dietu. Ano, můj 110ti kilový otec. Bože, ochraň ho (do háje, nejsem věřící, sežere mi to Bůh?).
To se snažím být vtipná? Ani nevím. Nemám na nic náladu. Jsem hrozně líná. A chci s otcem koukat na fotbal s flaškou piva. Chci řvát: "Haha, to byl ofsajd! Máte smůlu, blbečci!", ale nemám S KÝM. To je ten hlavní problém.
Dnes nejspíš odjíždím na chalupu. Sama se svými osmiletými rozkošnými sestrami (čtěte: s malými potvůrkami). Je to až někde v... Kozárově? Vůbec nevím, co to je za zapadákov. Dokonce tam nemůžu dojet jedním autobusem, musím přestupovat! Yep, jsem městské dítě. Aspoň je tam zdarma veřejný bazén. A spousta holek v mém věku (dobře, možná se víc těším na KLUKY v mém věku).
Už to musím ukončit, blbne mi Chris (mám úchylku na pojmenovávání věcí - Chris je můj počítač).

I gotta feeling that tonight's gonna be... a bad night.
Dulcecita
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Píerer Píerer | 2. července 2010 v 11:26 | Reagovat

Díky za to, že se ti líbyly mé verše a máš to moc pěkné.

2 *Emmgirl* *Emmgirl* | Web | 2. července 2010 v 21:30 | Reagovat

Hezká písnička, že :-)

Páni, já odjíždím zítra také na chalupu a musím říci, že tam bohužel není ani veřejné koupaliště (jen takový ''rybník'' :D) a ještě horší je, že tam není nikdo (ani holky, ani kluci) v mém věku. ://

Jinak užij si to tam ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama