Růžová... meloun... Juicy tubes...

29. května 2010 v 18:41 | Dulcecita

↑ Sama jsem trochu překvapená, že se mi líbí píseň od 13-tiletého bloňďáčka typu Jesse McCartney, ale já ty vaše urážlivé komentáře zvládnu. Zkuste si to pustit, je to chytlavé. ↑

Děti, vím, že sem nikdo nechodí, ale tak... Když už si můj idiotský článek přečtete, komentujte! :D
Hmm... Co říct? Nemám o čem psát, život je nuda. Hodně osobní věci sem psát nechci, tak jdu probírat POLITIKU! Fakt věčné téma. Když už se ale dneska volí, proč ne.
Koho byste volili? Já osobně asi ČSSD, i když jsou všichni proti levici. Já jdu vždycky tak trochu proti proudu. Přijde mi mnohem lepší být pod vládou komunistů než ODS! Stejně všichni v mém věku v době komunistického režimu nežili, jak můžeme vědět, že to bylo tak strašné? Napříkad Kuba je stále komunisticky vedená a i přes neblahou ekonomiku (i když...) se mají mnohem líp než my. Jsou šťastní a o politiku se nestarají (věřte mi, vím to).Vzpomněla jsem si, že moje máma jednu dobu pracovala v Terranově a měli tam úžasné triko s třešničkami. Nikdo si ho nechtěl koupit, protože mu přišlo "komoušovský". Já si ho koupila a barvami na textil pod třešničky napsala "KSČM" xD
Nevolila bych ani TOP 09. Eh? Parta odpadlíků, která se snaží zrušit sociální dávky apod., protože si myslí, že je pobírají především romové, kteří nechtějí pracovat. Dobře, romové nebudou mít peníze, půjdou shánět práci. Myslíte, že jim někde nějakou dají? Nebuďme naivní. Jen se zvýší chudoba (nebo v horším případě kriminalita). To váááážně potřebujeme.
Cítím se jako idiot. Probírám tu ještě větší imbecily než jsem já sama, a to přitom zatím vůbec dělat nemusím.

Teď k horším věcem. KDE SEHNAT JUICY TUBES POD 600KČ? Na netu byl jeden e-shop, kde tyhle lesky prodávali za 159Kč. Teď už není. Potřebuju růžový melounový lesk od Lancome (jsem závislá, vážně). Jestli ho nenajdu, spáchám sebevraždu, seriously *evil smile*. Už mi z toho nedostatku hrabe.

XOXO
Dulcecita
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martis martis | E-mail | Web | 1. června 2010 v 17:16 | Reagovat

nevím, kolik ti je let, ale upřímně nechápu tvoji volbu ČSSD, je fakt, že mladí volí často bezmyšlenkovitě TOP09, což mi také nepřijde nejlepší... stejně jako KSČM, VV či Zeman atp., ale je nutno si uvědomit, že levice nabízí ponechání a hlavně stálé zvyšování přídavků na vše, ovšem to si jako stát nemůžeme dovolit, proto je nezbytné je snížit (ne rušit jako chce "topka"), poněvadž pokud tak neučiníme hned, tak poté budeme ekonomicky stále více upadat a a až se budeme blížit tzv. ekonomické krizi a do tzv. konjunktury budeme mít nejdále, politici i z levice budou muset několikanásobně zvýšit veškeré platby, ceny a o dotacích na něco si bude každý moci nechat jen zdát... Nevím, jak ty, já si pár hodin po seštení hlasů voleb procházel různé portály a jejich postoje, třeba nejostřejší byl The New York Times, kteří se nejvíce obávali výhry levice a hlavně komunismu a v podobném duchu se nesly i zprávy od ABC, CNN,.. a dalších agentur vč. Reuters. Jelikož se tak nestalo, hned v první hodině, kdy se otevřela burza, česká koruna začala značně posilovat a investoři zde vynakládali své finance... On tento svět ekonomiky je stejně propletený i s lesklým světem módy, od padělků po RTW či Haute Couture. No, urřitě jsem na něco zapomněl důležitého, ale nevadí.. hezký den. Jinak Lancome je skoro všude, ne? Od Douglas po Sephoru, na netu doporučuji hlavně elnino.cz (nahoře mají i jejich položku kosmetika, tam zkus pohledat, poštovné je gratis).. Toť zřejmě vše, hezký den ((:

2 Cherry Stella Pornstar Cherry Stella Pornstar | Web | 18. června 2010 v 10:43 | Reagovat

moja mama ten lesk mala, ale nebol to melón, myslím še nejaká malina/jahoda?
keby mám viac financií tak si kupujem všetku kozmetiku iba vichy a šminky lancome, bourjois, lauder, ysl... :[

3 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 20. června 2010 v 17:58 | Reagovat

ČSSD? Připadá mi, že vůbec nemáš ponětí o jejich programu. Chtějí stát vyvést z dluhů tím, že zvýší důchody? Není to trochu na hlavu? Platit dluhy zvyšováním výdeje peněz není zrovna chytrý tah. Komunismus není a ani nebude dobrý! Tohle může tvrdit jen naprostý hlupák, že komunismus je dobrá věc. A romové? Zrušit dávky? No co, stejně je berou jenom cigáni. A divíš se, že jim nikdo nechce dát práci, když mají stěží základku? Možná by jsi si měla trochu urovnat věci.

4 caffeine. caffeine. | Web | 22. června 2010 v 14:04 | Reagovat

úžasný blog, úžasný články ♥

5 Dulcecita Dulcecita | Web | 26. června 2010 v 13:49 | Reagovat

[1]:[3]: Páni, nevěděla jsem, že to někdo bude brát vážně. Tenhle článek je spíš taková ironie, ne pokus o poučování. Předpokládám, že až mi bude osmnáct, stejně volit nebudu. Jedna strana lepší než druhá. Každý má svůj názor, tak mi ho neberte, ne? Ale tohle jsem vážně nemyslela vážně, je to jen článek jedné puberťačky, co politice houby rozumí a programy jednotlivých stran vůbec nesleduje! Božíčku na nebíčku.

[2]: Těch příchutí je právě víc. Ale jahodou nebo malinou bych taky nepohrdla :) A mluvíš mi z duše. Jednou budu šíleně bohatá a na nějakej Maybelline budu krčit nos :D

[4]: Děkuju :)

6 Aloha-Luna Aloha-Luna | Web | 27. června 2010 v 18:01 | Reagovat

dik no xD pusinko xD kdyz myslis :D ale fakt dekuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama