Potřebuju místo...

3. května 2010 v 19:19 | Dulcecita
Potřebuju místo, kam se vypsat.
Potřebuju místo, kde bude klid.
Potřebuju místo, kde mě nikdo nesleduje.
Potřebuju místo, kde se pro mě najde útočiště.
Potřebuju místo, kde můžu řvát a nikdo mě neuslyší.
Potřebuju místo, jako je tohle.

A tak je tu, můj blog. Nikdy by mě nenapadlo, že si ho zas založím :D Ovšem můj dostatek volného času (který získávám tím, že se neučím) mě přinutil něco dělat. Měla bych využívat ten svůj "jakože literární talent" a radši psát nějakou knížku, ale víte co? Na to hážu bobky. Právě teď bych měla sedět nad francouzštinou a učit se, ale je to další z věcí, na který se dneska vykašlu. Po svých dnešních dvou jedničkách z tohohle uhozenýho předmětu mě nic nerozhodí. Mohla bych vám o sobě něco říct, že? Eh, dobře, ale bude to nuda.

Chodím na gymnázium (se zaměřením na francouzštinu - máme ji 10 hodin týdně O.o) v Brně a je mi 14. Miluju fialovou barvu, i když na mým oblečení byste to určitě nepoznali. Co se jídla týče - jsem žrout, především žeru (doslova) špagety, banány a grepy (ovocnýma bonbónama taky nepohrdnu, jelkož nemám v lásce čoko), na pití nejradši Sprite. Hrozně mě baví zpívat, jsem totální maniak, i když si myslím, že nemám talent. Podle kamarádů a asi 20 různých testů jsem ledová královna, co se kluků týče (ale není to pravda, já jsem na všechny přece tak hodná a milá... :D). Eh, nesnáším jak vypadám a přitom mám obrovské ego (ale to se týče mé vnitřní krásy, ne vnější xD - uvnitř jsem přeci awesome). Nikdy se neschovávám za připitomělé masky a naplno řeknu, co si myslím, co cítím, co mi vadí. Jsem FEŠNMANIAKÁLNÍ a myslím, že podle toho i vypadám. Dávám s totiž hodně záležet na oblečení, které však není jak si ho asi představujete. Můj styl je takový extravagantní, originální a barevný. Jsem takovej osobitější sceňan (ano, tak říkám scene lidem). Ráda míchám spisovnou češtinu s nespisovnou, je to prostě zvyk... a taky do vět podstrkuju anglická, francouzská a španělská slovíčka, jestli tyhle tři jazyky ovládáte aspoň natolik co já, máte u mě malý bezvýznamný plus.

Stačí ne? Stejně to tu zatím nikdo nečte... předpokládám. Ehm, končím. Hasta la vista, baby.

XOXO
Dulcecita
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Martulínek Martulínek | Web | 4. května 2010 v 20:28 | Reagovat

no né!
moje nejoblíbenější komentátorka má blog! skvělé!
a taky se mi líbí že chodíš na francouzskou školu :)
by the way, musíme si někdy dát sraz ;)

2 Ellen Ellen | Web | 21. května 2010 v 18:41 | Reagovat

ty jo :D..náhodou, ten tvůj blog je úplně fajnovej ;)..začíná se mi hodně líbit ;)
btw.: na tu češtinu jseš fakt borec :D..nechceš mi pomct s článkem do časopisu? :D..jsem tak přemýšlela že bych jim mohla napsat něco o tom blogu co mám :D..ale jakože..čeština není zrovna moje silná stránka, jak sis už zajisté stihla všimnout ;) :D..kdyžtak moje icQ mám v menu, zpaměti si ho nějak nejsem chopná zapamatovat :D
XOXO

3 Tina* Tina* | Web | 1. září 2010 v 14:50 | Reagovat

Jéé ty seš z Brna ?? Nebo jsem jsen chodíš do školy ??
Já jsem totiž taky takřka z Brna :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama